Sprawiedliwość nie poparta siłą jest bezradna. Siła bez sprawiedliwości, to rozbój i przemoc. (So Doshin)

Posiadam już czarny pas w karate, ale chcę ćwiczyć Shorinji Kempo. Czy po przejściu do szkoły Shorinji Kempo zachowam swój czar

Gyaku goteSzkoła Shorinji Kempo posiada swój unikatowy program nauczania, realizowany przez wszystkich uczniów na całym świecie. Korzystamy z dedykowanych metodyk i opracowań, przekazywanych wszystkim jednostkom szkoleniowym dzięki uprzejmości głównego centrum nauczania, prowadzonego przez znakomitych mistrzów z Hombu. Poza wdrażaniem nowicjuszy w zaawansowane techniki sztuk walki przywiązujemy szczególną uwagę do zrozumienia podstawowych założeń filozoficznych Shorinji Kempo. Z tego powodu każdy stopień wtajemniczenia (kyu lub dan) cechuje się odrębnym, coraz bogatszym zakresem umiejętności technicznych oraz wiedzy teoretycznej.

 

Shorinji Kempo znacznie różni się od innych sztuk walki. Twoje poprzednie osiągnięcia (np. 10 dan) nie gwarantują Ci posiadania adekwatnej wiedzy i zdolności, by od razu po przystąpieniu do szkoły uzyskać wysoki stopień — innymi słowy, musisz zacząć od białego pasa. Pamiętaj jednak, że zdobyte już umiejętności w innych sztukach walki mogą znacznie przyspieszyć Twoje postępy i wyróżnić Cię na tle innych uczniów. 

Rejestracja

Deklaracja członkowska

vol57 12

Konto bankowe POSK

dengi