Sprawiedliwość nie poparta siłą jest bezradna. Siła bez sprawiedliwości, to rozbój i przemoc. (So Doshin)

Fundusz

 日本語 English Italiano Français Deutsch Русский

 

. 

Drodzy Przyjaciele, wyznawcy wspólnej idei oraz Szanowni goście naszej strony internetowej, Gassho!

 

Nauka głoszona przez szkołę Shorinji Kempo to najkrótsza droga do osiągnięcia wewnętrznej równowagi, zbudowania fundamentów niezłomnej odwagi i wiary w siebie. Każdemu człowiekowi pomagamy w podążaniu ścieżką miłości, moralności i współczucia, opierając się na studium filozofii wschodniej i uprawianiu sztuk walki. Dzięki wytrwałej nauce, poświęceniu i pracy nad własnymi słabościami, kreujemy zupełnie nowe osobowości, zdolne do odnalezienia swojego miejsca w społeczeństwie i kontynuowania naszej misji. Szczególnie ważne jest, by o rozwój osobisty kształtującego się człowieka zadbać od najmłodszych lat. Odpowiednio wcześnie rozpoczęta praca u postaw pozwala wyznaczyć sobie wyższe cele, w drodze ku realizacji lepszej przyszłości oraz daje energię, by sięgać po każde marzenie bez cienia lęku i niepewności.

Działalność naszej fundacji ma na celu wszechstronny rozwój Shorinji Kempo w Polsce. Za najważniejszy cel stawiamy sobie założenia kluczowe dla współczesnego świata, takie jak pokój na świecie, mądrość, umiejętność prowadzenia harmonijnego życia w społeczeństwie, rozwiązywanie konfliktów bez użycia przemocy, poszanowanie dla wszystkich form życia i dbałość o środowisko naturalne.

 

Wszystkie zgromadzone przez nas środki są przeznaczane na:

 

  • wynajem lub zakup sali zajęciowych dla Shorinji Kempo;
  • organizację wyposażenia lub specjalnego sprzętu, wspomagającego proces nauczania;
  • finansowanie wyjazdów do Japonii dla instruktorów Shorinji Kempo oraz międzynarodowych szkoleń;
  • goszczenie instruktorów z Japonii;
  • publikację podręczników i literatury filozoficznej w języku polskim;
  • wspieranie polskiej strony internetowej Shorinji Kempo;
  • realizację działań promocyjnych w celu wspierania misji i zasad szkoły;
  • udzielanie pomocy materialnej dla wybitnych członków naszej organizacji (wśród dzieci), wysyłanie ich na turnieje i szkolenia odbywające się w krajach Unii Europejskiej;
  • udział w projektach charytatywnych o orientacji społeczno-edukacyjnej.

  

Niewątpliwe posiadamy szczytne cele, wzniosłe wartości i idee, a także pełnych pasji nauczycieli i instruktorów. Jedyne, czego potrzeba nam jeszcze, to Wasze szczodre i bezinteresowne poparcie.

 

Będziemy wdzięczni wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy w myśl realizowanej przez nas misji zechcą okazać nam wsparcie finansowe, prawne lub jakąkolwiek inną formę pomocy. 

 

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto bankowe Polskiej Organizacji Shorinji Kempo (tytuł przelewu "Darowizna")

 

Biky

Z glębokim szacunkiem,

Zarząd POSK

  

Rejestracja

Deklaracja członkowska

vol57 12

Konto bankowe POSK

dengi