top of page

GALERIE

I'm a title. Click here to add your own text and edit me.

9.Europejski Taikai we Francji - Brąz jedzie do Polski

2 lipca 2022 r. we Francji m.Vallet odbył się 9. Europejski Taikai pod patronatem Hombu Shorinji Kempo. Tym razem z Polski pojechały tylko 2 osoby: Krzysztof Kmiecik (3 Dan, kierujący filią WAWEL) oraz Dominika Chlipała (2 Dan, filia KRAKÓW). Wystartowali w zawodach w najwyższej kategorii — "Male/Mix, 3 Dan i wyżej" i okazało się, że nie ilość się liczy — Brąz jest nasz! Dominiko i Krzyśku Brawo!

Wszyscy Serdecznie Gratulujemy Wam zdobycia 3 miejsca na Europejskim Taikai w 2022 r.

Dziękujemy Wam za emocje, które przeżyliśmy oglądając Wasze embu. Było w nim wszystko, technika, energia, koncentracja i przede wszystkim zaangażowanie. Wasz występ długo pozostanie w naszej pamięci i będzie stanowił wzór do naśladowania w przyszłości. Dla nas zdobyliście 1 miejsce!

Dziękujemy Wam również za cały ten czas, kiedy w dojo przygotowywaliście się do występu, a my mogliśmy to obserwować i uczyć się od Was. Udowodniliście, że serce, determinacja i konsekwencja w działaniu są drogą do doskonałości, pozwalają przezwyciężać przeciwności oraz własne słabości, a także spełniać marzenia.

I'M A TITLE.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.