top of page

ZDJĘCIA

I'm a title. Click here to add your own text and edit me.

9.Europejski Taikai we Francji - 2022. Brąz jedzie do Polski

2 lipca 2022 r. we Francji m.Vallet odbył się 9. Europejski Taikai pod patronatem Hombu Shorinji Kempo. Tym razem z Polski pojechały tylko 2 osoby: Krzysztof Kmiecik (3 Dan, kierujący filią WAWEL) oraz Dominika Chlipała (2 Dan, filia KRAKÓW). Wystartowali w zawodach w najwyższej kategorii — "Male/Mix, 3 Dan i wyżej" i okazało się, że nie ilość się liczy — Brąz jest nasz! Dominiko i Krzyśku Brawo!

Wszyscy Serdecznie Gratulujemy Wam zdobycia 3 miejsca na Europejskim Taikai w 2022 r.

Dziękujemy Wam za emocje, które przeżyliśmy oglądając Wasze embu. Było w nim wszystko, technika, energia, koncentracja i przede wszystkim zaangażowanie. Wasz występ długo pozostanie w naszej pamięci i będzie stanowił wzór do naśladowania w przyszłości. Dla nas zdobyliście 1 miejsce!

Dziękujemy Wam również za cały ten czas, kiedy w dojo przygotowywaliście się do występu, a my mogliśmy to obserwować i uczyć się od Was. Udowodniliście, że serce, determinacja i konsekwencja w działaniu są drogą do doskonałości, pozwalają przezwyciężać przeciwności oraz własne słabości, a także spełniać marzenia.

Mistrzostwa Świata w Japonii - 2023

Polska para - Dominika Chlipała (2 Dan) i Krzysztof Kmiecik (3 Dan) - zajęła 6 miejsce na World Taikai Shorinji Kempo! To ogromny sukces!

Polska jest pierwszym tak młodym krajem w całej historii Shorinji Kempo, który zajmuje tak wysokie miejsce! Występ naszej pary zrobiło ogromne wrażenie na sędziach oraz publiczności.

Dominika i Krzysztof po występie czuli się jak prawdziwi celebryci ☺ Udzielili kilku wywiadów dla japońskiej prasy i telewizji. Ludzie, w tym nawet całe rodziny, robili sobie z nimi zdjęcia i selfie ☺

I'M A TITLE.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.